Pihak Berkuasa Pembangunan Tenaga Lestari
( SEDA ) Malaysia

Galeria PjH, Aras 9, Jalan P4W,
Persiaran Perdana, Presint 4,
62100 Putrajaya,
Malaysia.

  • Waktu Operasi : 8.30pg - 5.30ptg ( Isnin - Jumaat)
  • Telefon : +603-8870 5800
  • Faks : +603-8870 5900
  • Emel : enquiry@seda.gov.my
  • Koordinat GPS : 2º54’45″N 101º41’4″E
DirektoriTelefonEmail
Talian Umum03 - 8870 5800
Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif (KPE)03 - 8870 5889SU@seda.gov.my
Nik.iraena@seda.gov.my
Pejabat Ketua Pegawai Strategik03 - 8870 5821
Bahagian Perancangan Strategik03 - 8870 5821SP@seda.gov.my
Azah@seda.gov.my
Bahagian Operasi Pasaran03 - 8870 5832 / 5879MO@seda.gov.my
KohKS@seda.gov.my
Bahagian Pembangunan Teknikal dan Fasiliti03 - 8870 5850 / 5811Tech@seda.gov.my
Steve@seda.gov.my
Aplikasi Teknologi Hijau Bagi Pembangunan Bandar Rendah Karbon (GTLCC)03 - 8870 5852GTALCC@seda.gov.my
Steve@seda.gov.my
Bahagian Komunikasi Strategik03 - 8870 5894SC@seda.gov.my
Roslan@seda.gov.my
Bahagian Kewangan03 - 8870 5898 / 5899Finance@seda.gov.my
Zafina@seda.gov.my
Bahagian Sumber Manusia dan Pentadbiran03 - 8870 5823HR@seda.gov.my
Fitri@seda.gov.my
Bahagian Perkhidmatan Digital03 - 8870 5847DS@seda.gov.my
Hazril@seda.gov.my
Unit Khas03 - 8870 5834 / 5840SU@seda.gov.my
Aishah@seda.gov.my
Unit Undang-undang03 - 8870 5858LU@seda.gov.my
Mazliana@seda.gov.my
Unit Audit Dalam03 - 8870 5825Audit@seda.gov.my
Radhiha@seda.gov.my

Pihak Berkuasa Pembangunan Tenaga Lestari
(SEDA) Sabah

Unit 32, Level 1 ,
Lorong Likas Square,
Jalan Istiadat Likas,
88400 Kota Kinabalu, Sabah,
Malaysia.

  • Waktu Operasi : 8.30pg - 5.30ptg ( Isnin - Jumaat )
  • Telefon : +6088 - 252101 / 251462
  • Faks : +6088 - 250337
  • Emel : enquiry@seda.gov.my
  • Koordinat GPS : 5°59'32.8"N 116°06'31.0"E