Pihak Berkuasa Pembangunan Tenaga Lestari
( SEDA ) Malaysia

Galeria PjH, Aras 9, Jalan P4W,
Persiaran Perdana, Presint 4,
62100 Putrajaya,
Malaysia.

  • Waktu Operasi : 8.30pg - 5.30ptg ( Isnin - Jumaat)
  • Telefon : +603-8870 5800
  • Faks : +603-8870 5900
  • Emel : enquiry@seda.gov.my
  • Koordinat GPS : 2º54’45″N 101º41’4″E

Pihak Berkuasa Pembangunan Tenaga Lestari
(SEDA) Sabah

Unit 32, Level 1 ,
Lorong Likas Square,
Jalan Istiadat Likas,
88400 Kota Kinabalu, Sabah,
Malaysia.

  • Waktu Operasi : 8.30pg - 5.30ptg ( Isnin - Jumaat )
  • Telefon : +6088 - 252101 / 251462
  • Faks : +6088 - 250337
  • Emel : enquiry@seda.gov.my
  • Koordinat GPS : 5°59'32.8"N 116°06'31.0"E
DirectoryTelephoneEmail
General No.03 - 8870 5800
CEO Office03 - 8870 5889SU@seda.gov.my
Nik.Iraena@seda.gov.my
CSO Office03 - 8870 5821Suhana@seda.gov.my
Strategic Planning Division03 - 8870 5820SP@seda.gov.my
Market Operations Division (FiT/NEM/RPVI/RPVSP)03 - 8870 5832 / 5865/5873MO@seda.gov.my
Edisham@seda.gov.my
Technical Development and Facilitation Division03 - 8870 5850 / 5811Tech@seda.gov.my
Steve@seda.gov.my
Green Technology Application For The Development Of Low Carbon Cities (GTALCC)03 - 8870 5852GTALCC@seda.gov.my
Norizal@seda.gov.my
Strategic Communications Division03 - 8870 5894SC@seda.gov.my
Roslan@seda.gov.my
Finance Division03 - 8870 5898 / 5899Finance@seda.gov.my
Zafina@seda.gov.my
Human Resources and Administration Division03 - 8870 5823HR@seda.gov.my
Azniyati@seda.gov.my
Digital Services Division03 - 8870 5847DS@seda.gov.my
Hazril@seda.gov.my
Special Unit03 - 8870 5834 / 5840SU@seda.gov.my
Afroza@seda.gov.my
Legal Unit03 - 8870 5858LU@seda.gov.my
Mazliana@seda.gov.my
Audit Unit03 - 8870 5825Audit@seda.gov.my
Radhiha@seda.gov.my
Integriti Unit03 - 8870 5868Azizil@seda.gov.my